Verslo migracija

Jūs nusprendėte pradėti savo verslą Lietuvoje?

Esamas verslas reikalauja iš Jūsų nemažą laiko dalį praleisti Šengeno šalyse?

Domitės visa Europa kaip vieta nevaržomam judėjimui ir pažinimui?

Išvada viena - Jums reikalingas leidimas laikinai gyventi Lietuvoje.

Leidimas gyventi Lietuvoje suteiks Jums teisę gyventi Lietuvoje jame nurodytu laikotarpiu. Jūs turėsite teisę pasirinkti gyvenamąją vietą Lietuvoje ir laisvai judėti visose Europos Sąjungos bei Šengeno zonos teritorijose.


Kodėl geriau su ”Migracija24.lt”?

Mes gerokai skiriamės nuo daugelio kitų įmonių, užsiimančių panašaus pobūdžio veikla:

 1. Mes turime beveik 10 metu praktiką šioje sferoje. Migracija24.lt jau daugelį metų specializuojasi verslo migracijos Lietuvoje ir Europos šalyse klausimais, teikdama paslaugas užsienio piliečiams.
 2. Mes dirbame BE IŠANKSTINIO APMOKĖJIMO. Iš karto norime pabrėžti, kad Jums nereikės mokėti pinigų už konsultacijas ir patarimus, mokėsite tik už puikiai atliktą darbą!
 3. Mes siūlome mažiausią kainą ir keletą apmokėjimo variantų pasirinktinai. Daugelis firmų Lietuvoje tvarkys Jums įmonės dokumentus, buveinės adresą, išrašus ir anketą, ne itin rūpindamiesi dėl dešimčių niuansų, būtinų teigiamam rezultatui gauti. Jūs turėsite sumokėti jiems visą sutartą atlyginimą iškart po to, kai dokumentai bus pateikti Migracijos tarnybai. Ir, jų pačių žodžiais tariant, jie negarantuoja 100 % teigiamo rezultato.
 4. Mes - „Migracija24.lt.”- ne tik praeisime su Jumis visus etapus ir pateiksime dokumentus Migracijos tarnybai, bet ir atidžiai kontroliuosime, kaip vyksta Leidimo laikinai gyventi gavimo procesas, tokiu būdu užtikrindami Jums 100 % garantiją, kad rezultatas bus teigiamas.
 5. Jokių paslėptų ir papildomų mokesčių.
 6. Mes galime pasiūlyti Jums 100% pinigų grąžinimo garantiją (įskaitant mokesčius).
 7. Jūs visuomet galite gauti pilną Jūsų Leidimo gyventi Lietuvoje išlaidų sąmatą keleriems metams į priekį.
 8. JOKIŲ PASLĖPTŲ PAPILDOMŲ MOKESČIŲ! PVM jau įskaičiuotas į kainą.
 9. Mes padedame Jums ir suteikiame paslaugą “iki rakto” - tiesiog paskambinkite mums mob. tel.+37068618228
   

Dirbame pagal naują tvarką! Bendri mūsų veiksmai, siekiant gauti leidimą laikinai gyventi Lietuvoje:

 1. Pokalbis, individualios situacijos išsiaiškinimas, sutarties pasirašymas.
 2. Įmonės registracija (jos dokumentų paruošimas, verslo migracijai tinkantis buveinės adresas, įstatinio kapitalo formavimas, banko sąskaita, registravimas valstybinėse institucijose).
 3. Gyvenamosios vietos deklaravimas Vilniuje - Lietuvos sostinėje (jei būtina, dokumentų vertimai).
 4. Reikalingų darbuotojų įdarbinimas.
 5. a) kuo skubesnis kvietimo atvykti į Lietuvą gavimas, kad dalyvautumėte, pateikiant migracinius dokumentus, arba
 6. b) migracinių dokumentų komplekto persiuntimas Jums, kad galėtumėte pateikti juos Lietuvos ambasadai Jūsų šalyje (taupomi Jūsų pinigai ir laikas).
 7. Po dokumentų ir anketų pateikimo į mūsų Migracijos tarnybą arba į Jūsų šalyje esančią ambasadą, kontroliuosime visą Leidimo gyventi gavimo procesą, kol jis nesibaigs; dažniausiai tai užima 2 mėnesius.
 8. Jums gavus Leidimą laikinai gyventi, padėsime išspręsti buhalterinius klausimus, sutvarkyti socialinį draudimą ir t. t.

   

Paslaugos „Leidimas laikinai gyventi Lietuvoje” komplektas

 • UAB steigimas su atstovavimu
 • Gyvenamosios vietos deklaravimas fiziniam asmeniui.
 • Įstatinio kapitalo įnešimas (bet kokio dydžio)
 • Banko sąskaitos atidarymas
 • Iškvietimo parūpinimas (jeigu būtina)
 • Antspaudas
 • Darbuotojų įdarbinimas
 • Buhalterinės paslaugos
 • Visų Jūsų užklausimo nagrinėjimo etapų kontrolė
 • Leidimas laikinai gyventi Lietuvoje
 • Darbo sutartis
 • Registravimas Sodroje
 • Migracijos rinkliava
   

Paslaugos suteikimo trukmė - 3 savaitės, kol pateiksime dokumentus Migracijos tarnybai.


Leidimo laikinai gyventi Lietuvoje gavimo kaina:

Mes nesivaržome su konkurentais dėl pačių mažiausių kainų; mes tiesiog neturime konkurentų, nes prisiimame atsakomybę už kiekvieną iš teikiamų paslaugų iki pat pabaigos ir garantuojame sėkmę!

Visas mūsų paslaugas Jūs galite užsakyti kaip komplekte, pilną paketą, taip ir atskiromis dalimis. Pavyzdžiui, Jūs galite užsakyti vieną iš mūsų jau parengtų kompanijų, jei tai skubu ir būtina. Galite atskirai nupirkti buveinės adresą, parduoti arba likviduoti įmonę, nusamdyti buhalterį arba migracijos klausimų specialistą. Tačiau garantiją mes suteikiame, tiktai užsakant visą paslaugų komplektą pas mus.

Mūsų rekvizitai

Jūs galite susisiekti su mūsų specialistais bet kuriuo Jums patogiu laiku.
Tel +37068618228 arba info@migracija24.lt


Mūsų credo:

 1. Mes dirbame su klientais, kuriems svarbiausia – kokybė ir garantija.
 2. Mes imamės darbo tik tuomet, kai galime garantuoti 100 % rezultatą.

 Leidimo gyventi Lietuvoje gavimas pagal naujas taisykles nuo 2100 eurų

Paslaugų skaičiuoklė

Suaugusių skaičius
Vaikų skaičius
Valiuta
Paslaugų kaina

Visos paslaugos, kurias mes galime suteikti Jums: Įmonių steigimas (4-5 d), Įmonių steigimas nuotoliniu būdu (tinka gyvenantiems už Lietuvos ribų klientams), Skubus įmonių steigimas (per 2-3 dienas), Įmonių pardavimas (didžiausia Lietuvoje parduodamų įmonių bazė), Įmonių pardavimas nuotoliniu būdu (tinka gyvenantiems už Lietuvos ribų klientams), Skubus įmonių pardavimas (30 min), Ofšorinių kompanijų steigimas, Leidimų laikinai gyventi Lietuvoje sutvarkymas, Vizos, Kvietimai, Verslo migracija, Darbo migracija, Mokslo migracija, Teisinės paslaugos, Sutarčių ir kitų dokumentų paruošimas, Komercinė teisė, Klientų interesų atstovavimas įvairiose instancijose, Įmonių supirkimas, Įsiskolinusių įmonių supirkimas, Įmonių pertvarkymas (individualios įmonės pertvarkymas į uždarąją akcinę bendrovę ir kiti variantai), Antspaudų užsakymas ir gamyba, Įmonių likvidavimas (2-3 mėn.), Skubus įmonių likvidavimas (1-2 d.), Įmonių veiklos sustabdymas, Įmonių bankrotas, Įmonės pavadinimo pakeitimas, Įmonės įstatų ir kitų steigimo dokumentų keitimas, Įmonės adreso pakeitimas, Užsienio įmonių pardavimas, Užsienio įmonių pirkimas, Internetinių projektu pardavimas, Domenu pardavimas, Domenu pirkimas, Virtualaus biuro paslauga, Registracijos adreso nuoma, Registracijos adreso pardavimas, Registracijos adreso pirkimas, Buhalterinės paslaugos, Buhalterijos paslaugos užsienio piliečiams, Buhalterijos tvarkymas nuotoliniu būdu, Apleistos buhalterijos tvarkymas, Veiklos nevykdžiusios įmonės buhalterijos tvarkymas, Buhalterijos paruošimas leidimo laikinai gyventi gavimui ar pratęsimui, PVМ mokėtojų kodo gavimas užsienieiams, Įmonės dokumentacijos vertimas ir paruošimas, Skolų išieškojimas, Investicijos, Europos Sąjungos paramos fondų kreditai, Skolų prevencija, Verslo pardavimas, Verslo pirkimas, Fizinių asmenų bankrotas, Biuro patalpų nuoma, Biuro patalpų pardavimas, Prekinių ženklų registravimas, Verslo planų rengimas, Įvairių verslo dokumentų vertimo paslaugos užsienieiams, Vertimai ir apostilizacija dokumentų, reikalingų leidimo laikinai gyventi Lietuvoje gavimui, Vertimo paslaugos nuotoliniu būdu, Darbo sauga, Įvairiu licencijų gavimas, Kvalifikacijos kėlimo kursų organizavimas, Franšizės, Rinkodaros ir marketingo konsultacijos, Įvairi spausdintinė reklama, Interneto svetainių kūrimas, Gatvės reklamos gamyba.

Tel.: +370 686 18228, Adresas: Laisvės pr. 60-1203, LT-05120 Vilnius. Spaudos rūmai.
Copyright © 2024