IĮ pertvarkymas į UAB

1. Skubus IĮ pertvarkymas į UAB (Skubus įmoniu pertvarkymas)


Pasikeitė mokestinė situacija ir Jūsų verslo sąlygos?

Leidimui gyventi geriau tinka kitas įmonės statusas?
Norite pakeisti įmonės teisinę formą, bet nežinote, nuo ko pradėti?

Mes greitai ir profesionaliai pertvarkysime Jūsų įmonę, nestabdydami jos veiklos.

IĮ pertvarkymo į UAB kaina 350 €.

Į paslaugos komplektą įeina:

 • Statuso pakeitimo registravimas;
 • Steigimo dokumentų paruošimas;
 • Notarinė rinkliava;
 • Skelbimai;
 • Kreditorių informavimas, laiškų jiems išsiuntimas;
 • Laikinas įmonės pavadinimo rezervavimas;
 • Registrų centro mokestis;
 • Antspaudas.

 

Terminas

Gavę visus reikiamus duomenis, pertvarkymo procedūrą atliekame per 2-3 savaites, priklausomai nuo pertvarkomos įmonės būklės.

Jūs turite pateikti šiuos dokumentus ir informaciją:

 • IĮ registravimo pažymėjimą;
 • IĮ įstatus;
 • IĮ balansą;
 • Informaciją apie įmonės kreditorius;
 • Užpildytą IĮ pertvarkymo anketą.

Mūsų teikiamos paslaugos:

 • parengiame dokumentus, reikalingus pertvarkymo procedūrai atlikti;
 • parengiame būsimos UAB įstatus;
 • atstovaujame Jūsų interesus pas notarą ir Registrų centre;
 • procedūros metu teikiame teisines konsultacijas.

Jums tereikės iš anksto suderintu laiku atvykti ir pasirašyti visus dokumentus.

Pertvarkant individualią įmonę, gali atsirasti tik vienas akcininkas - buvęs savininkas; po to jis galės pusę savo akcijų padovanoti ar parduoti kam norės (įskaitant ir žmoną).

Dėl papildomos informacijos kreipkitės į mūsų konsultantus tel. +37068618228

 

Apie įmonių pertvarkymą

Pertvarkymas — tai juridinio asmens (įmonės, bendrovės, įstaigos, organizacijos ar pan.) teisinės formos pakeitimas, kai naujos teisinės formos juridinis asmuo perima visas pertvarkyto juridinio asmens teises ir pareigas. Pertvarkymo metu juridinis asmuo nėra likviduojamas, pasikeičia tik jo teisinė forma. Nepriklausomai nuo to, kokia bus naujo juridinio asmens teisinė forma, pertvarkomo juridinio asmens dalyviai (savininkas, akcininkai, dalininkai, nariai ir pan.) trejus metus yra subsidiariai atsakingi pagal pertvarkomo juridinio asmens prievoles, atsiradusias iki naujos teisinės formos juridinio asmens įregistravimo juridinių asmenų registre.

UAB pertvarkymas į AB ir AB pertvarkymas į UAB. Uždaroji akcinė bendrovė ar akcinė bendrovė gali būti pertvarkoma į akcinę bendrovę ar uždarąją akcinę bendrovę, valstybės įmonę, savivaldybės įmonę, žemės ūkio bendrovę, kooperatinę bendrovę (kooperatyvą), tikrąją ūkinę bendriją, komanditinę ūkinę bendriją, individualią įmonę, viešąją įstaigą.

IĮ pertvarkymas į UAB (Individuali įmonė gali būti pertvarkoma į akcinę bendrovę, uždarąją akcinę bendrovę, viešąją įstaigą.)

VšĮ pertvarkymas į BĮ arba į LPF. Viešoji įstaiga gali būti pertvarkoma į biudžetinę įstaigą (kai viešosios įstaigos savininkas yra valstybė ar savivaldybė), labdaros ir paramos fondą.

TŪB ar KŪB pertvarkymas į AB, UAB, ŽŪB, KB, IĮ, VšĮ, LPF. Tikroji ūkinė bendrija ar komanditinė ūkinė bendrija gali būti pertvarkoma į komanditinę ūkinę bendriją (ar tikrąją ūkinę bendriją), akcinę bendrovę, uždarąją akcinę bendrovę, žemės ūkio bendrovę, kooperatinę bendrovę (kooperatyvą), individualią įmonę, viešąją įstaigą, labdaros ir paramos fondą.

Likusių teisinių formų juridiniai asmenys (asociacija, labdaros ir paramos fondas, kooperatinė bendrovė ir kt.) pertvarkomi bendrąja tvarka.

Dėl papildomos informacijos kreipkitės į mūsų konsultantus tel. +37068618228
 


2. Skubus UAB steigimas (Skubus įmoniu steigimas)


Skubiai ir nebrangiai įsteigsime Jums įmonę.

Steigimo terminai

- Per 3-4 darbo dienas, bet, jeigu rinksitės iš turimų (jau įsteigtų) įmonių, tai per 1 val.

Jau įsteigtos įmonės pirkimas labiau tinka užsieniečiams bei tuo atveju, kai brangi kiekviena minutė. Tokiems atvejams visada turime apie 100 parduodamų įmonių.

Įstatinis kapitalas

Įstatinis kapitalas gali būti nuo 2500 €.

Jei klientai planuoja gauti leidimą gyventi arba gauti kreditą, arba gauti licenciją specialiam verslui, tai įstatinis kapitalas turi būti padidintas iki 100 000 € ir daugiau, pagal galiojančius reikalavimus.

Kai Jūs įsigyjate įmonę mums tarpininkaujant, tai rūpesčius dėl įstatinio kapitalo formavimo prisiimame mes. Jums reikės tiktai pasakyti, koks įmonės įstatinis kapitalas jums reikalingas. Viskas bus įteisinta ir buhalteriškai tvarkingai įforminta.

Virtualus/Registracijos adresas

Kiekviena įmonė privalo turėti registracijos adresą. Tai vieta, į kurią Jums bus siunčiama korespondencija iš valstybinių institucijų (adresas gali būti keičiamas arba korespondencija Jūsų prašymu gali būti siunčiama kitu adresu).

Jūs galite pasinaudoti mūsų registracijos adresu, kuris dažnai jau yra įskaičiuotas į kainą, arba pateikti mums savo adresą steigimo metu.

Perkant pas mus jau įsteigtą įmonę, adresas Jums dovanojamas visam laikui.

Musu pagrindiniai privalumai – tai profesionalumas, patirtis dirbant su užsieniečiais ir, be abejo, greitis.

Kreipkitės į mūsų konsultantus tel. +37068618228, ir jums bus suteikta pilna informacija.

 

3. Skubus UAB pirkimas arba likvidavimas (Skubus įmonių likvidavimas)


Įmonė tapo Jums nereikalinga? Išvažiuojate iš Lietuvos? Sustabdote veiklą?

Galime skubiai, per 1 dieną, nupirkti Jūsų įmonę.

Galime skubiai sustabdyti įmonės veiklą arba likviduoti įmonę per 3-5 dienas.

Kartais superkame įmones net su skolomis.

Kreipkitės į mūsų konsultantus tel. +37068618228, ir mes padėsime Jums greitai atsikratyti bet kurios įmonės.

 

4. Virtualus adresas (Skubus adreso suteikimas)


Virtualus/Registracijos adresas

Adreso suteikimo laikas – 10 min.

Kainos nuo 40 €.

Mes turime savo biuro patalpas administraciniuose pastatuose, kuriuose dirba tūkstančiai įmonių, todėl greitai galime suteikti Jums Virtualų/registracijos adresą, tinkantį visose institucijose: Mokesčių inspekcijoje PVM kodo gavimui, Migracijos departamente leidimo gyventi gavimui ir pratęsimui.

 1. Steigiant įmonę, Jūs galite pasinaudoti mūsų registracijos adresu, kuris dažnai būna įskaičiuotas į kainą, arba pateikti mums savo adresą steigimo metu.

 2. Perkant pas mus jau įsteigtą įmonę, adresas Jums dovanojamas visam laikui.

 3. Gaunant leidimą gyventi, Jums būtinai bus reikalingas realus ir „švarus“ registracijos adresas.

 4. Gaunant PVM kodą, Jums taip pat bus reikalingas registracijos adresas.

 5. Pertvarkant įmonę, registracijos adresas bus reikalingas.

 6. Keičiant vieną registracijos adresą į kitą, registracijos adresas irgi bus reikalingas.

Kreipkitės į mūsų konsultantus tel. +37068618228, ir jums bus suteikta pilna informacija.Leidimo gyventi Lietuvoje gavimas pagal naujas taisykles nuo 2100 eurų

Paslaugų skaičiuoklė

Suaugusių skaičius
Vaikų skaičius
Valiuta
Paslaugų kaina

Visos paslaugos, kurias mes galime suteikti Jums: Įmonių steigimas (4-5 d), Įmonių steigimas nuotoliniu būdu (tinka gyvenantiems už Lietuvos ribų klientams), Skubus įmonių steigimas (per 2-3 dienas), Įmonių pardavimas (didžiausia Lietuvoje parduodamų įmonių bazė), Įmonių pardavimas nuotoliniu būdu (tinka gyvenantiems už Lietuvos ribų klientams), Skubus įmonių pardavimas (30 min), Ofšorinių kompanijų steigimas, Leidimų laikinai gyventi Lietuvoje sutvarkymas, Vizos, Kvietimai, Verslo migracija, Darbo migracija, Mokslo migracija, Teisinės paslaugos, Sutarčių ir kitų dokumentų paruošimas, Komercinė teisė, Klientų interesų atstovavimas įvairiose instancijose, Įmonių supirkimas, Įsiskolinusių įmonių supirkimas, Įmonių pertvarkymas (individualios įmonės pertvarkymas į uždarąją akcinę bendrovę ir kiti variantai), Antspaudų užsakymas ir gamyba, Įmonių likvidavimas (2-3 mėn.), Skubus įmonių likvidavimas (1-2 d.), Įmonių veiklos sustabdymas, Įmonių bankrotas, Įmonės pavadinimo pakeitimas, Įmonės įstatų ir kitų steigimo dokumentų keitimas, Įmonės adreso pakeitimas, Užsienio įmonių pardavimas, Užsienio įmonių pirkimas, Internetinių projektu pardavimas, Domenu pardavimas, Domenu pirkimas, Virtualaus biuro paslauga, Registracijos adreso nuoma, Registracijos adreso pardavimas, Registracijos adreso pirkimas, Buhalterinės paslaugos, Buhalterijos paslaugos užsienio piliečiams, Buhalterijos tvarkymas nuotoliniu būdu, Apleistos buhalterijos tvarkymas, Veiklos nevykdžiusios įmonės buhalterijos tvarkymas, Buhalterijos paruošimas leidimo laikinai gyventi gavimui ar pratęsimui, PVМ mokėtojų kodo gavimas užsienieiams, Įmonės dokumentacijos vertimas ir paruošimas, Skolų išieškojimas, Investicijos, Europos Sąjungos paramos fondų kreditai, Skolų prevencija, Verslo pardavimas, Verslo pirkimas, Fizinių asmenų bankrotas, Biuro patalpų nuoma, Biuro patalpų pardavimas, Prekinių ženklų registravimas, Verslo planų rengimas, Įvairių verslo dokumentų vertimo paslaugos užsienieiams, Vertimai ir apostilizacija dokumentų, reikalingų leidimo laikinai gyventi Lietuvoje gavimui, Vertimo paslaugos nuotoliniu būdu, Darbo sauga, Įvairiu licencijų gavimas, Kvalifikacijos kėlimo kursų organizavimas, Franšizės, Rinkodaros ir marketingo konsultacijos, Įvairi spausdintinė reklama, Interneto svetainių kūrimas, Gatvės reklamos gamyba.

Tel.: +370 686 18228, Adresas: Laisvės pr. 60-1203, LT-05120 Vilnius. Spaudos rūmai.
Copyright © 2023